Puheenjohtaja

Professori, FT Anna Sivula
Kisällintie 7
28400 Ulvila
anna.sivula@utu.fi


Hallituksen jäsenet

Professori, FT, Anna Sivula, anna.sivula@utu.fi
Projektitutkija, FM, Anni Ruohomäki, aaruoh@utu.fi
FT, Suvi Heikkilä, suviheikkila@yahoo.com
Apulaisrehtori, FM, Minna Lääperi, minna.laaperi@eura.fi
Brand Manager, Anna Koskinen, anna.k.koskinen@utu.fi
Yliopisto-opettaja, FM, Eeva Raike, eeva.raike@utu.fi
Satakunnan Museon ystävien puheenjohtaja, Kari Nummi, kari.j.nummi@gmail.com
Maakuntatutkija, FM, Akuliina Aartolahti, akuliina.aartolahti@pori.fi
Harjulan Killan puheenjohtaja, toimitusjohtaja Kullervo Tupi, kullervo.tupi@dnainternet.net

Satakunnan Historiallisen Seuran kunniapuheenjohtajaksi on kutsuttu professori Unto Salo.


Taloudenhoitaja

FT Suvi Heikkilä
044-030 2017
suviheikkila@yahoo.com


Sihteeri

Anna Koskinen
050-516 1550
anna.k.koskinen@utu.fi